BAŞKAN ŞEVİK TRABZON'DA TOPLANTIYA KATILDI

BAŞKAN ŞEVİK TRABZON'DA TOPLANTIYA KATILDI

Suldan Bld.Başkan Mustafa Şevik, Trabzon'un Vakfıkebir, Şalpazarı ve Çarşıbaşı ilçe belediyelerini de ziyaret ederek, yörenin eşsiz güzellikteki yerlerini de görme imkanı bulduklarını belirtti.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Trabzon'daki toplantıya katıldı

Denizli Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Denetleme Kurulu üyesi olduğu Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası'nın (MİSSEN) Trabzon'da düzenlediği programa katıldı. Toplantıda sendikal faaliyetlerinin değerlendirildiğini söyleyen Başkan Şevik, Trabzon'un Vakfıkebir, Şalpazarı ve Çarşıbaşı ilçe belediyelerini de ziyaret ederek, yörenin eşsiz güzellikteki yerlerini de görme imkanı bulduklarını belirtti.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik'in Denetleme kurulu üyesi olduğu Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası, Trabzon'da toplantı düzenledi. Sendikal faaliyetler değerlendirildi. önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek faaliyetlerinde görüşülerek karara bağlandığı toplantıya, MİSSEN Başkanı ve Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Genel Sekreter Mehmet Oruçöz, Denetleme Kurulu Üyesi ve Buldan Belediyesi Başkanı Mustafa Şevik, sendika yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda MHP'li üye belediye başkanı katıldı.

Toplantının ardından MİSSEN Başkanı Cemal Akın, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, beraberindeki heyet ile birlikte MHP'li Şalpazarı, Vakfıkebir ve Çarşıbaşı belediye başkanlarını ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından yörenin eşşiz güzellikteki yerlerini gezme imkanı bulduklarını söyleyen Başkan Şevik, "Ziyaretlerde mevkidaşlarımla birlikte hem belediye hizmetleri açısından fikir alışverişinde bulunduk hem de bölgedeki doğal ve turistik yerleri ziyaret etme imkanı bulduk. Organizasyonu düzenleyen MİSSEN Başkanımız Cemal Akın ile bizleri ağırlayan Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta'ya, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız'a ve Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu'na teşekkür ederim" dedi.