Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Yağmur Duasına Katıldı

Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Yağmur Duasına Katıldı

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Bölmekaya Mahallesi tarafından düzenlenen Yağmur Duası ve hayır yemeğine katıldı.

Belediye Başkanı Mustafa Şevik, yağmur duasına katıldı

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Bölmekaya Mahallesi tarafından düzenlenen Yağmur Duası ve hayır yemeğine katıldı. Mahalle sakinleriyle uzun süre sohbet eden Başkan Şevik, vatandaşların istek ve beklentilerini dinledi.

Buldan Bölmekaya Mahallesi tarafından düzenlenen Yağmur Duası ve Hayır Yemeği etkinliğine Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, AK Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk, MHP İlçe Başkanı Ahmet Özeşmen, Belediye Meclis Üyeleri Musa Çetinel, Hamdi Taşdelen, Veli Tokdemir ile mahalle sakinleri katıldı.

Cuma namazının ardından vatandaşlarla birlikte yağmur ve bereket için dua eden Başkan Mustafa Şevik, bereket için edilen duaların kabul olması temennisinde bulundu.

Yağmur duası sonrası vatandaşlarla uzun süre sohbet eden Başkan Şevik, vatandaşların istek ve beklentilerini dinledi. Bölmekaya Mahallesi sakinleri de ilgi ve ziyaretinden dolayı Başkan Şevik'e teşekkür etti.