BTP LİDERİNE YEREL BASIN BİRLİĞİNDEN ZİYARET

BTP LİDERİNE YEREL BASIN BİRLİĞİNDEN ZİYARET

Türkiye Yerel Basın Birliği Derneği Genel Başkanı Nezir Karayün ve derneğin yönetim kurulu üyeleri Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Sayın Hüseyin Baş’ı İstanbul Florya’daki çalışma ofisinde

YEREL BASIN BİRLİĞİNDEN BTP LİDERİNE ZİYARET

 

Türkiye Yerel Basın Birliği Derneği Genel Başkanı Nezir Karayün ve derneğin yönetim kurulu üyeleri Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Sayın Hüseyin Baş’ı İstanbul Florya’daki çalışma ofisinde ziyaret etti.

1,5 saat kadar süren görüşmede Bağımsız Türkiye Partisi’nin yerel basına bakış açısı değerlendirildi.

 

Karayün: Hüseyin Baş Genç, Dinamik, Akıllı, Zeki Bir Kardeşimiz

 

Görüşme sonrası açıklama yapan Türkiye Yerel Basın Birliği Derneği Genel Başkanı Nezir Karayün

“Bugün Türkiye Yerel Basın Birliği olarak, yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Sayın Hüseyin Baş Beyefendiyi ziyaret ettik. Genç, dinamik, akıllı, zeki bir kardeşimiz, güzel bir insan. Sayın Prof. Dr. Haydar Baş Hocam'ın bir eseri olarak gördük. Kendisinden pozitif enerji aldık. Gerçekten bugünkü görüşmemiz çok etkili ve faydalı oldu” dedi.

 

BTP’den Yerel Basına Destek

 

“Sayın Hüseyin Baş ile Türkiye'de yerel basına rol model olacak güzel projeler ortaya koyacağız” diyen Nezir Karayün şöyle devam etti:

“Türkiye'de yerel basın başarı ödüllerini biz Türkiye Yerel Basın Birliği olarak veriyoruz. Sayın genel başkan bu konuda bize destek olacağının sözünü verdi. Biz Bağımsız Türkiye Partisi'nin Türkiye'de güzel projeler üretebileceğini düşünüyoruz. Sayın Genel Başkan'a da başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz. Genç dinamik ve gerçekten güzel insan, kendisine teşekkür ediyorum.”