ÇAMLIK'DA AĞAÇLARI KİM, NEDEN KESTİ ?

ÇAMLIK'DA AĞAÇLARI KİM, NEDEN KESTİ ?

Denizli Çamlık mesireliğinde çam ağaçları gözle kaş arasında kesildi. kimin ne amaçla kestiği henüz öğrenilemez iken kameralar ile kontrol edilip güvenliği olan çamlık'da ağaç katliamının sebebi ne?

Denizli'nin akciğeri olan ve vatandaşlardın gözde uğrak yeri olan Çamlık mesireliğinde çam ağaçlarının kesilmesi tepki çekti. Çamlık girişinde bazı ağaçların kesildiği ve kesilen ağaçların da düzeltilmesi dikkat çekti. Ağaçların başka yerde kullanmak için kesildiği her halindenr belli oluyor. Çamlık girişinde  bugün sabah saatlerinde gören vatandaşlar olayı sosyal medyada paylaştı. Güvenlik kameraları ve bekcileri olan mesirelik alanda ağaçları kim kesti ?

Bazı vatandaşlar kesilen ağaçzların başka yerde  kullanılması ve dekorn yada  malzeme amaçlı kesildiği, bunu kesenlerin de toplum tarafından bilinen  belli şahıslar olduğunu  iddia etti. O kadar güvenlikv e koruma içinde Çamlık gibi gözde bir mekanda  giriş güzergahında ağaç kesmenin mümkün olmayacağı,  bunu yapanların da  kamuya açık alanda ve kamu malı olan alanda  ağaç keserek suç işlediğini, cezasız kalmaması gerektiğini belirttiler