ÇARDAK'DA BAŞKAN VE MUHTARLAR BİRARAYA GELDİ

ÇARDAK'DA BAŞKAN VE MUHTARLAR BİRARAYA GELDİ

Çardak Belediye Başkanı Hüsnü Yılmaz, Çardak ilçesinde görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. Yılmaz, yeni dönemde daha çok iş üreteceklerini, daha planlı olacaklarını ve birlik ve beraberlik içeris

Çardak Belediye Başkanı Hüsnü Yılmaz, Çardak ilçesinde görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. Yılmaz, yeni dönemde daha çok iş üreteceklerini, daha planlı olacaklarını ve birlik ve beraberlik içerisinde güzel işler yapacaklarını söyledi.

Başkan Yılmaz, Çardak’ta göreve devam eden mahalle muhtarları ile bir araya gelerek iştişarelerde bulundu. Belediye meclis salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Çardak Belediye Başkanı Hüsnü Yılmaz’In yanı sıra mahalle muhtarları da katıldı.

Başkan Yılmaz, ‘’ Benim sizden istediğim mahallenizdeki sıkıntıları bize iletin. Talepleri bize iletin. İstişare içinde olalım. En uç noktalara kadar biz gideceğiz ama irtibat noktasında hep beraber olalım. Biz bu ilçenin güzelliği için bu ilçenin refahı, huzuru, mutluluğu için çalışıyoruz. Benim hesabım kitabım Çardak’tır. Bizim birlik ve beraberliğimiz olduğu müddetçe, dayanışmamız olduğu müddetçe daha güzelini yapmaya gayret edeceğiz. ‘’ ifadelerini kullandı.