ÇİVRİL

BAŞKAN VURAL'DAN STRATONİKEİA ANTİK KENTİNE ZİYARET

Muğla'nın Yatağan ilçesinde bulunan Stratonikeia Antik Kenti Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

ÇİVRİL'DE E-SINAV MERKEZİ AÇILACAK

Dünya genelinde devam eden covid-19 salgını nedeniyle sosyal mesafenin korunması amacıyla Elektronik Sınav Merkezi (e-sınav) Denizli'nin Çivril ilçesinde açılıyor.

Çivril ve Sarayköy'de alt yapı hatları temizliği

DESKİ Genel Müdürlüğü, araç filosuna kattığı 2 yeni yüksek basınçlı kombine kanal temizleme aracı ile Çivril ve Sarayköy ilçe merkezlerinde alt yapı bakım ve temizlik çalışması yapıyor.

SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL SİMİT

Çivril’de bir simit fırını Sevgililer Günü'ne özel simit yaptı. Kalp şeklinde sınırlı sayıda yapılan simitler kahvaltılık almaya gelen müşteriler tarafından büyük ilgi gördü.

ÇİVRİL BELEDİYESİ'NDEN FIRIN DENETİMİ

Çivril Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Veteriner Hizmetleri ekipleri, ilçede faaliyetlerine devam eden fırınları denetliyor.

TARLADA 1.5 TL OLAN ELMA YAN MARKETTE 7 TL

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar’ın ziyaret ettiği bir çiftçi, 1,5 TL’ye üretilen elmanın tarladan markete gidene kadar 7 TL’ye çıktığını söyledi.

SÜRÜCÜ ZORU BAŞARARAK TAKLA ATTI

Denizli’de sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, yoldan çıkarak orta refüje çarpıp takla attı. Kazada sürücü yaralandı.

ÇİVRİL DOĞALGAZ İHALESİNDE SONA DOĞRU

Denizli'nin Çivril ilçesinde doğal gaz boru hattı yapım işi ihale tarihi belli oldu.

BAŞKAN VURAL'DAN ÖĞRENCİLERE MÜJDE

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak için Ankara'ya giden Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Üniversite Giriş Sınavları ile ilgili müjdeyi verdi. Vural, Ankara'da ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün'ü

Çivril'de muhtelif mahallelerde su kesintisi

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ’nin içme suyu altyapı çalışmaları nedeniyle 19 Kasım 2020'de Çivril ilçesinin muhtelif mahallelerinde su kesintisi yapılacaktır.