Corona aşı uygulamasının durması için harekete geçildi

Corona aşı uygulamasının durması için harekete geçildi

Türkiye ve dünya genelinde devam eden koronavirüs aşısı ile ilgili olarak 5gvirus-Platformu Sözcüleri Koronavirüs aşısının durdurulması için bugün dava açılacağını duyurdu

Son dakika koronavirüs aşısı gelişmesi! Türkiye'de aşılanmanın durması için harekete geçildi

Türkiye ve dünya genelinde devam eden koronavirüs aşısı ile ilgili olarak 5gvirus-Platformu Sözcüleri Abdurrahman Dilipak ve Muammer KARABULUT harekete geçti. Koronavirüs aşısının durdurulması için bugün dava açılacağı duyuruldu.

kamupersoneli.net haber sitesinde yeralan habere göre Koronavirüs ille mücadelede kritik öneme sahip olan koronavirüs aşılarının uygulanmaya başlaması ile 5gvirus-Platformu Sözcüleri Abdurrahman Dilipak ve Muammer KARABULUT koronavirüs aşılarının riskli olduğunu belirterek dava açacaklarını açıkladı.

AKO KARARIYLA YAPILAN KORONAVİRÜS AŞISININ ANAYASA VE KANUNLARIMIZDA KARŞILIĞI YOK

5gvirus-Platformu Sözcüleri Abdurrahman Dilipak ve Muammer KARABULUT yaptığı açıklamada, "Acil Kullanım Onayı (AKO) Gibi Bir Kararla Yapılan Aşıların, Anayasa ve Kanunlarımızda Karşılığı Bulunmamaktadır." dedi.

 

kaynak https://www.kamupersoneli.net/saglik/son-dakika-koronavirus-asisi-gelismesi-turkiyede-asilanmanin-durmasi-icin-ha-h103825.html