Daha temiz bir SERİNHİSAR için çalışıyoruz

Daha temiz bir SERİNHİSAR için çalışıyoruz

Daha temiz, daha yaşanabilir bir Serinhisar için aralıksız çalıştıklarını belirten Başkan Hüseyin Gemi sıfır atık hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlediklerini söyledi.

Daha temiz, daha yaşanabilir bir  SERİNHİSAR için çalışıyoruz”

BAŞKAN GEMİ'DEN 5 HAZİRAN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ MESAJI

Denizli Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Daha temiz, daha yaşanabilir bir Serinhisar için aralıksız çalıştıklarını belirten Başkan Hüseyin Gemi sıfır atık hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlediklerini söyledi.

Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, “Dünyamız maalesef, doğal kaynaklarımızın bilinçsizce tüketilmesi ve çevreye verilen zarar nedeniyle büyük zarar görüyor. Geleceğimiz için dünyaya, çevreye, havaya, suya, toprağa sahip çıkmalı, onu en iyi şekilde korumalıyız. Bu bilinci de çocuklarımıza aşılamalı, çevre konusunda duyarlı olmalarını sağlamalıyız.

Serinhisar Belediyesi olarak  daha temiz bir Serinhisar bırakabilmek adına ekip arkadaşlarımızla birlikte çevre konusunda farkındalık oluşturmak, duyarlılığı arttırmak ve gelecek nesillerimize daha yaşanabilir çevre için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

Serinhisar Belediyle Başkanı Gemi bugüne kadar çevre için, ilçemiz için, dünyamız için birçok çalışma gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle ‘5 Haziran Dünya Çevre Günü'nü kutluyor, sağlıklı bir gelecek, temiz bir çevre ve sağlıklı günler diliyorum” dedi.