DENİZLİ BASIN İLAN MÜDÜRÜ İDRİS CİRİT MANİSA'YA ATANDI

DENİZLİ BASIN İLAN MÜDÜRÜ İDRİS CİRİT MANİSA'YA ATANDI

Basın İlan Kurumu Denizli Şube Müdürlüğünde ,Şube Müdürü olarak hizmet etmekte olan İdris Cirit, Genel Müdürlük tarafından Manisa Basın İlan şube Müdürlüğüne atandı

Denizli Basın İlan Şube Müdürü İdris Cirit konu hakkında yaptığı sosyal medya paylaşımında şunlara yer verdi; 

 

Kıymetli eş, dost ve arkadaşlarım;
Basın İlan Kurumu Denizli Şube Müdürlüğümüzde ,Şube Müdürü olarak hizmet etmekte iken ,Genel Müdürlüğümüzün takdir ve tensipleri ile bundan sonraki görevimize Basın İlan Kurumu Manisa Şube Müdürü olarak devam etmemiz uygun görülmüştür.
Rabbim utandırmasın.
Bizleri bu göreve layık gören Başta Kurumumuz Genel Müdürü sayın Rıdvan DURAN olmak üzere kıymetli yöneticilerimize şükranlarımı sunarım.
Uzun yıllar Denizli de yerel basınımızın gelişimi adına hizmet etmekten duymuş olduğum memnuniyeti öncelikle belirtmek isterim.
Denizli her zaman bizler için özeldir ve hep değerli kalacaktır.
Amacımız her zaman yerel basınımızın gelişip güçlenmesi ve teknolojik gelişmelere karşı uyum süreci ve çalışanlarımızın sorunlarını tesbit edip çözüm süreci aşamasında yapılabilecekler noktasında en iyisini planlamak ve sizlere daha faydalı olabilmektir. Yıllardır sürdürmüş olduğum hizmetim de temel prensibim bu olmuştur.
kaliteli bir yayıncılık noktasında her zaman basınımızın yanında olduk olmaya da devam edeceğiz.
Bu süre içerisinde Denizli Basınına bir nebze de olsa katkımız oldu ise ; bu bizleri çok memnun edecektir.
Kurum olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, birlikte çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürme gayreti içerisinde olacağız.
Bu vesile ile ; görev yaptığım süre içerisinde farkında olmadan kırdığımız, üzdüğümüz kimse oldu ise helallik diliyorum. Bundan sonraki süreçte Manisa İline yolunuz düştüğünde çalacağınız bir kapınız olduğunu unutmayın lütfen. Farklı İllerde olsak da hizmet noktasında amaç tekdir.
Saygılarımla.

İdris CİRİT