DENİZLİ İŞKUR'DA ONLİNE ÇALIŞMA

DENİZLİ İŞKUR'DA ONLİNE ÇALIŞMA

Denizli Çalışma ve İş Kurumu bünyesinde İş Kulübü Liderlerinin yönetiminde yapılan çalışma; pandemi şartları da gözetilerek çevrimiçi (online) olarak gerçekleştirildi

Denizli İŞKUR 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Online Çalışma Gerçekleştirdi

 

Bilindiği üzere 1977 yılında Birleşmiş Milletler tarafından alınan kararla, kadınların sosyal, siyasal ve ekonomik anlamda eşitliğe kavuşmasının sağlanması amacıyla 8 Mart, “Dünya Kadınlar Günü” olarak ilan edilmiştir.

 

Kadınlar dâhil özel politika gerektiren gruplarda yer alan tüm kişilerin motivasyonunu artırmayı ve kişilere yöntem desteği vermeyi hedefleyen; yoğunlaştırılmış İş ve Meslek Danışmanlığı programı olan Denizli İŞKUR İş Kulübü bünyesinde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında iş kulübü çalışması yapıldı.

 

Denizli Çalışma ve İş Kurumu bünyesinde İş Kulübü Liderlerinin yönetiminde yapılan çalışma; pandemi şartları da gözetilerek çevrimiçi (online) olarak gerçekleştirildi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Mikro Kredi Şube Müdürü’nün de katılım sağladığı kulüp çalışmasında, “İŞKUR Programları, kariyer planlama, özgeçmiş hazırlama ve mülakat teknikleri ile Kadınlara Yönelik Mikro Kredi Projesi” ele alındı.

 

 

 

Denizli Çalışma ve İş Kurumu

İl Müdürlüğü