DENİZLİ LOKANTACILAR ODA BAŞKANINDAN İNCE-AYAR MESAJ

DENİZLİ LOKANTACILAR ODA BAŞKANINDAN İNCE-AYAR MESAJ

Denizli Lokantacılar Esnaf Odası olarak , başlattığımız “OCAĞIMIZ SÖNMESİN” çağrısı adı altında, sosyal medyadaki çağrımızda bize destek olan ve olmaya devam eden başta üyelerimize ve

Denizli Lokantacılar Odası Başkanı Osman Üçgül yaptığı basın açıklamasında song elişmeler ve üzerine açıklama yaptı. Açıklamasında gündemdeki konular ve ince ayar mesajlar ile yukarıdakıilere aşağıdakilere ve vatandaşlara mesaj verdi.

Başkan Üçgül açıklamasında; Denizli Lokantacılar Esnaf Odası olarak , başlattığımız “OCAĞIMIZ SÖNMESİN” çağrısı adı altında, sosyal medyadaki çağrımızda bize destek olan ve olmaya devam eden başta üyelerimize ve çalışanlarımıza  sonsuz teşekkür ederiz. Yapmış olduğumuz bu çağrımız büyük yankı uyandırmıştır, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’nın  bu gün yaptığı kabine toplantısında  Restoranların ve  kafelerin  açılması konusunu  yeniden ele alınıp  esnemeler yapılabileceğini, fakat bu konuda endişelerin ve risklerin olduğunu  ifade etmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımızın endişelerine mehal vermeden  bu süreci  oda üyelerimiz olarak, işletmeye girişte HES KODU sorgulaması,  maske-mesafe ve hijyen  kuralarına daha fazla  özen göstererek,  girmiş olduğumuz bu maddi manevi zorlu  süreçten bir an önce çıkmak için elimizi taşın altına koymaya hazırız.  Oda olarak esnaflarımızı bilgilendirip gereken denetlemelerimizi  yapacağız.