DENİZLİLİ GENÇ MÜHENDİS KORONAYA YENİLDİ

DENİZLİLİ GENÇ MÜHENDİS KORONAYA YENİLDİ

Bursa'da özel bir sektörde gören yapan Akyol, 1 aydır Bursa'da yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyordu. 35 yaşındaki mühendisin ölümü ailesini

Denizlili Tekstil Mühendisi Yunus Emre Akyol, korona virüse yenildi. Bursa'da özel bir sektörde gören yapan Akyol, 1 aydır Bursa'da yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyordu. 35 yaşındaki mühendisin ölümü ailesini ve memleketi Nikfer Mahallesini yasa boğdu.

Korona virüs bir can daha aldı. Edinilen bilgiye göre Bursa'da özel bir tekstil fabrikasında mühendis olarak görev yapan Yunus Emre Akyol, korona virüse yakalandı. Bir süre karantina süreci geçiren 35 yaşındaki mühendis, rahatsızlanınca Bursa Şehir Hastanesinde tedavi altına alındı. Yaklaşık 1 aydır yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Akyol'dan bugün acı haber geldi. NİKFER'İ YASA BOĞDU Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Akyol'un ölümü ailesini ve memleketi Tavas'ın Nikfer Mahallesini yasa boğdu. Evli olan Akyol'un herhangi bir rahatsızlığının bulunmadığı öğrenildi. Akyol cenazesi Nikfer Mahallesi'nde toprağa verileceği öğrenildi.