DENİZLİSPOR YÖNETİMİNDEN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

DENİZLİSPOR YÖNETİMİNDEN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Denizlispor yönetimi, bazı sosyal medya organları ve şahısların kasıtlı olarak takımı kötülemek ve zor durumda bırakmak için çaba sarfetiğini belirtti. Yaptıkları yazılı açıklamada şunlara yer ....

Kurulduğu günden beri gelen tüm yönetimlerimiz ile düşman olan ve tek amacı Denizlispor’u kötülemek olan taraftar grubunun sözde liderinin açıklamalarını şaşkınlık ve hayretler içerisinde takip ediyoruz.


Her gün bıkmadan usanmadan kulübümüz ve yönetimimiz aleyhine yazılar yazan sözde taraftar grubu liderleri, son olarak SMA hastası Yağız bebeğimize yapılan yardımların engellendiğini belirterek sabrımızı taşırmıştır.

Kulübümüz, SMA hastası Yağız bebeğimiz ile ilgili bir sosyal medya paylaşımı gerçekleştirmiş olup, futbolcularımız imzalı forma hediyesinde bulunmuştur. 

Kendi ve yanındaki 3-5 kişinin çıkarları uğruna taraftar grubundaki kardeşlerimizi kullanan ve kulübümüzün başarısız olmasını isteyen bu kişilere itibar edilmemesini rica ediyor,  bu yalanların ve iftiraların bizi yolumuzdan döndüremeyeceğini bilmenizi istiyoruz. 

Bu taraftar grubuna mensup taraftar kardeşlerimizin bu kişilere inanmamasını rica ediyor, sözde liderlerinin kimlere hizmet ettiğini çok iyi biliyoruz.

Bu tür Denizlispor düşmanlarına inat kulübümüz için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz.