DGC eğitimleri Enerya’nın katkılarıyla devam ediyor

DGC eğitimleri Enerya’nın katkılarıyla devam ediyor

Türkiye enerji pazarının önde gelen oyuncuları arasında yer alan Enerya’nın katkılarıyla, DGC tarafından düzenlenen “Erol Özbal Basın Enstitüsü Dijital Dünya Haberciliği”

DGC eğitimleri Enerya’nın katkılarıyla ocak ayında da devam ediyor

 

 

Türkiye enerji pazarının önde gelen oyuncuları arasında yer alan Enerya’nın katkılarıyla, Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) tarafından düzenlenen “Erol Özbal Basın Enstitüsü Dijital Dünya Haberciliği” eğitim programı ocak ayında yeni başlıklarla devam ediyor.

Enerya’nın katkılarıyla Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nin (DGC) düzenlediği “Erol Özbal Basın Enstitüsü Dijital Dünya Haberciliği” eğitim programı başladı. Online olarak her hafta Cuma günleri düzenlenen eğitimlerde, katılımcılar dijital mecralarda gazetecilikle ilgili farklı konuları alanında uzman isimlerin anlatımıyla dinleme fırsatı bulacak. Daha önce Aralık 2018 ve Mart 2019 tarihleri arasında 12 konuşmacının katılımıyla gerçekleşen eğitimlere bu yıl da ilginin yüksek olması bekleniyor.

Ocak ayı başlıkları açıklandı

Eğitim programı kapsamında 15 Ocak’ta Denizli Baro Başkanı Müjdat İlhan “Basın Suçları”, 22 Ocak tarihinde Yeni Asır Haberler Müdürü Tevfik Tortamış “Haber Yazım Hataları” ve 29 Ocak tarihinde de İnternet G. Federasyonu Başkanı Mesut Demir “İnternet Medyası Yapısı” konularında katılımcıları bilgilendirecek. Saat 19.00-20.00 saatleri arasında düzenlenen eğitimler, mayıs ayına kadar devam edecek ve katılan tüm üyelere sertifika verilecek.

 

Enerya Hakkında 

STFA Yatırım Holding grup şirketi olarak 2003 yılında kurulan Enerya, doğal gaz dağıtımı, elektrik ticareti, doğal gaz ticareti ve yenilenebilir enerji alanlarında faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin en yaygın 2. özel doğal gaz dağıtım şirketi olan Enerya Enerji A.Ş, Partners Grup ortaklığıyla 10 şehirde 30 yıl süreyle doğal gaz dağıtım lisansına sahiptir ve yaklaşık 1.400.000 aboneye hizmet sunmaktadır. Yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla enerji sektörünün en önemli aktörlerinden biridir.