EKONOMİ

DENİZLİ AŞI SEFERBERLİĞİNDE BAŞI ÇEKİYOR! 

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, 251 poliklinik, 39 mobil ekip, 554 sağlık çalışanı ile Denizli’de şu ana kadar toplam 543 bin 626 doz aşı uygulandığını söyledi.

Bodrum'da şehit oldu ateşi Denizli'ye düştü

Buldan'da çıkan çatışmada şehit olan polis memuru Ercan Yangöz, Denizli Buldan ilçesi Yeşilçam mahallesinden..

BAŞKAN ADAYI OLARAK CİNKAYA İSMİ ÖNE GEÇTİ

Denizli protokolünün 16 Haziran Çarşamba günü Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezinde yapılacak genel kurulu öncesi Yavuz Cinkaya isminde birleştiği iddia ediliyor

EVORA DENİZLİ'DE HUZURLU YAŞAM BAŞLADI

Evora Denizli’de Huzurlu Yaşam BaşladıTeknik Yapı, Emlak Konut GYO güvencesi ile inşa edilen Evora Denizli’nin ilk etabında daire teslimlerine başladı, Evora Cadde de hizmete girdi.

Sağlıklı bireyler için doğal beslenmeyi seçin

Sadık Grubu, tarım ve gıda alanında da Sadık Tarım markası ile iyi tarım uygulamaları kapsamında ürettiği katkısız ve doğal ürünlerini, tüketicileri ile buluşturmaya devam ediyor.

LOKANTACILAR ODASI BAŞKANI, GIDA TOPTANCILARINA TEPKİ GÖSTERDİ

Denizli Lokantacılar Odası Başkanı Osman Üçgül,  normalleşme sürecinde tkoptancıların ard arda yaptığı zamlı uygulamaya sert tepki göterdi.

1 HAZİRAN NORMALLEŞME GENELGESİNE DİKKAT

İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine "Haziran Ayı Normalleşme Tedbirleri" konulu genelge gönderdi.

ÇAL ÜZÜM BAĞLARINDA KALİTE VE REKOLTE BEREKETİ

Denizli Çal Ziraat Odası Başkanı Haşim Ahmet Çil, Maşallah bağların durumu çok güzel. İnşallah yağışlar olursa daha da güzel olacak dedi.

ŞİZOFREN KADIN EVİNİ YAKIP BİNA KAPISINI KİLİTLEDİ

Denizli’de şizofreni hastası olduğu iddia edilen yalnız yaşayan kadın evini yaktıktan sonra apartmanın kapısını kilitleyerek, ‘kızım evi yaktı’ şeklinde bağırarak kaçtı. Apartmanda bulunan...

TAVUK KOLEKSİYONERİNİN BAŞINA GELMEYEN KALMADI

Sekiz yıl önce tavuk koleksiyonu yapmaya başlayan Mazlum Ongun’un kümesine önce sansar girdi, tavuklarının büyük bölümünü öldürdü. Tekrar tavuk koleksiyonu hazırlayan Ongun’un kümesine giren...