İYİ PARTİ MERKEZEFENDİ İLÇE BAŞKANLIĞI ESNAFI ZİYARET ETTİ

İYİ PARTİ MERKEZEFENDİ İLÇE BAŞKANLIĞI ESNAFI ZİYARET ETTİ

İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanlığı heyeti esnafları ziyaret ederek sorunlarını ve isteklerini dinledi.

İYİ PARTİ MERKEZEFENDİ İLÇE BAŞKANLIĞI ESNAFI ZİYARET ETTİ

Denizli İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanlığı heyeti esnafları ziyaret ederek sorunlarını ve isteklerini dinledi.

Esnafla bir araya gelen İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Ertuğrul Gökce ve partililer, esnafın isteklerini ve sorunlarını dinledi. Doktorlar Caddesi’nden başlayıp Saltak Caddesi’ne kadar devam eden ziyarette vatandaş sorunları İYİ Partililere anlattı, sorunları tek tek not alan Gökce ve beraberindekiler çözüm yollarını paylaştı.

HER ŞEY İYİ OLACAK!

Merkezefendi ilçesinde esnafları ziyaret ederek Genel Başkan Meral Akşener’in selamını ileten İYİ Partililer, vatandaşlarla bir araya geldi. Esnafın zor durumda olduğunu ve her zaman esnafın yanında olacaklarını belirten İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Ertuğrul Gökce, “İYİ Parti Genel Başkanımız Meral Akşener’in isteği üzerine esnafımızla bir araya geldik. Esnaf, ülkemizin içinde bulunduğu durumdan hoşnut değil. Esnafımız kan ağlıyor. Vatandaşlar, ‘bittik, tükendik, ayakta kalmaya çalışıyoruz’ diyerek yakınıyor.  Hem küçük hem de büyük esnafımız zor durumda. Esnafın çoğu pandemi sürecinde zor durumda kaldıklarını söylüyorlar. Onların sorunlarına çözüm üretmek için buradayız.  Ziyaretlerimize devam edeceğiz. Denizli’de gitmediğimiz yer, çalmadığımız kapı kalmayacak. Esnafa ve vatandaşlarımıza daha İYİ bir gelecek sunmak boynumuz borcu oldu. Her şey İYİ olacak” dedi.

VATANDAŞIN GÜNDEMİ EKONOMİ VE MÜLTECİLER

Esnaf sorunlarını İYİ Partililere anlatırken “Mülteci sorunun bir an önce çözülmesini istiyoruz. Türkiye’de geçinmek, eve ekmek götürmek oldukça zor. Bizler bile bu durumdayken ülkemize kaçak yollarla gelen mültecileri kabul etmiyoruz. Ekonomimiz oldukça kötü. Mültecilerin ülkemize gelip, burada bizim insanımızı dışlamaları kabul edilemez. Bizler iş bulamıyorken, Suriyeliler iş bulup daha iyi şartlarda çalışabiliyorlar. Bizim insanımız aç uyurken onlar günlerini gün ediyorlar. Çoğumuz evine ekmek götüremiyor. Ülke yönetiminin derhal değişmesi gerekiyor. Bizler artık kendi vatandaşını diğer insanların gerisinde gören bir anlayış istemiyoruz. Kendimizi dışlanmış hissetmekten yorulduk, çözüm istiyoruz” diyerek yaşadıkları sorunları dile getirdi.

 

Vatandaşların sorunlarını tek tek not alan Gökce ve İYİ Partililer çözüm yollarını da vatandaşlarla paylaştı.