KALE, 2. YÖRESEL ÜRÜN FESTİVALİNE HAZIRLANIYOR

KALE, 2. YÖRESEL ÜRÜN FESTİVALİNE HAZIRLANIYOR

Denizli Kale ilçesbinde geleneksel olarak düzenlenmeye başlanan ve 2. Düzenlenecek olan Yöresel Ürün ve Sanat Festivali için toplantı yapıldı

2. Düzenlenecek olan Yöresel Ürün ve Sanat Festivali için açıklama yapan Kale belediye Başkanı mehmet Salih sağınç şunlara yer verdi:


Meclis Üyelerimiz, Muhtarlarımız, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İlyas Barçın, Kaledavaz Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Başkanı İsmail Yarımca, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Süleyman Soyluer, Ziraat Odası Başkanı Halil Saygın, Kıymetli Siyasi Parti Başkanlarımız, Daire Amirlerimiz ile istişare toplantısında bir araya geldik.
Gerçekten çok güzel sonuçlar elde ettiğimiz birlik ve beraberliğin ne kadar önemli olduğunu gösteren bir toplantı gerçekleştirdik.
Sonuçta gördük ki hep beraber hareket edince, yüklerimizi birlikte omuzlayınca, paylaşınca ortaya nelerin çıkacağını hep birlikte gördük.
Katkı sağlayan, Kalemiz için gayret eden, taş taş üstüne koymak için çalışan tüm katılımcılara ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birliğimiz, Beraberliğimiz daim olsun