KANAL EGE TV’DE YENİDEN MACİT DÖNEMİ

KANAL EGE TV’DE YENİDEN MACİT DÖNEMİ

İzmir merkezli ulusal KANAL EGE TV’nin yeni sahipleri genç girişimciler hukukçu Dilan Kara-man ve finans uzmanı Mehmet Akay, Kanal Ege TV medya grubunu Kenan Macit ve ekibine teslim etti.

KANAL EGE TV’DE YENİDEN MACİT DÖNEMİ

 

KANAL EGE TV’NİN YENİ SAHİPLERİ USTA VE DENEYİMLİ GAZETECİ KE-NAN MACİT VE EKİBİYLE EL SIKIŞTI

 

YENİ YÖNETİM VE YENİ KADROSUYLA SONBAHARIN BAŞLARINDA İZLEYİCİYE MERHABA DİYECEK…

 

İZMİR-ÖZEL

 

İzmir merkezli ulusal KANAL EGE TV’nin yeni sahipleri genç girişimciler hukukçu Dilan Kara-man ve finans uzmanı Mehmet Akay, Kanal Ege TV medya grubunu Kenan Macit ve ekibine teslim etti.

 

Usta ve deneyimli gazeteci Kenan Macit ile yola devam kararı alan KANAL EGE TV yönetimi medya grubu transferlerine hız verdi. TRT HABER DAİRESİ Başkan Vekili görevini yapan, usta haberci duayen gazeteci Yıldıray Arslan Yayın Koordinatörlüğü görevini üstlenirken, TRT kökenli Polonya, Almanya ve Türkiye’de televizyon, radyo ve gazetelerde görev yapan Simge Derinsu da Genel Müdürlük koltuğuna oturdu.

 

Öte yandan deneyimli gazeteci ve televizyoncu Baha Ülgen Haber Koordinatörlüğü görevine, geç-tiğimiz yıllarda TRT İzmir Radyo Müdürlüğü görevini yapan ve Kent Radyo’nun kurucusu Musta-fa Büyükışık kanalın Programlar Koordinatörlüğü görevine, TRT Baş Kameramanı, TRT Belgesel ve özel televizyonlarda birçok programa imza atan deneyimli yönetmen Necmi Kacar da Prodüksi-yon Hizmetleri Koordinatörlüğü görevine getirildiler.

 

‘Ege’den Dünyaya’ sloganıyla yola çıkan TREND TELEVİZYON VE RADYO YAYINCILIK A.Ş. medya grubu bünyesinde yakın dönemde müzik ve eğlence kanalı olarak MOON TV, KA-NAL EGE RADYO, KANAL EGE TİME DERGİSİ, KANAL EGE HABER GAZETESİ ola-rak medya grubundaki yerlerini alacak.

 

KANAL EGE İLE HAYATA DOKUN

 

Ege’nin televizyonu KANAL EGE TV, yeni yayıncılık anlayışıyla hayata dokunmaya geliyor.

 

HAYATTA NE VARSA, KANAL EGE’DE

 

Günün her anı, Ege’nin her köşesi ve tüm renkleri KANAL EGE TV’de buluşacak.

 

Evde, işte, okulda, sokakta hayatta ne varsa KANAL EGE TV’de olacak.

 

EGE’DEN DÜNYAYA

 

Yeni yayın teknolojileriyle konvansiyonel medya ve yeni medyayı buluşturan KANAL EGE, kuşak yayınları ve sosyal medya uygulamalarıyla Ege’den Dünyaya açılan ekranınız olacak.

 

KANAL EGE İLE YENİDEN…

 

KANAL EGE TV’nin A takımı da yayına hazır…

 

KANAL EGE TV ile yeni bir başlangıç yapan GENEL YAYIN YÖNETMENİ KENAN MA-CİT, ‘En iyiyi, en güzel şekilde yapacağız’ dedi.

 

İŞTE KANAL EGE TV’NİN A TAKIMI

 

DİLAN KARAMAN, Yönetim Kurulu Başkanı

 

KENAN MACİT, Genel Yayın Yönetmeni

 

YILDIRAY ARSLAN, Yayın Koordinatörü

 

SİMGE DERİNSU, Genel Müdür

 

 

Fotoğraf sol baştan, Yayın Koordinatörü Yıldıray Arslan, Yö-netim Kurulu Başkanı Dilan Karaman, Ge-nel Yayın Yönetmeni Kenan Macit, Genel Müdür Simge Derinsu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KANAL EGE TV’NİN A TAKIMINDA;

 

YÖNETİM KURULU BAŞKANI - DİLAN KARAMAN KİMDİR ?

 

İş dünyasının genç kadın girişimcisi hukukçu Dilan Karaman, İzmir merkezli TREND TELEVİZ-YON VE RADYO YAYINCILIK A.Ş. (KANAL EGE TV)’nin çoğunluk hisselerini alarak televiz-yon dünyasına merhaba dedi. Orta okul ve lise dönemlerinde televizyonculuk hayali olan, daha son-ra üniversiteyi Makedonya’da öğrenim gördüğü hukuk fakültesini tamamlayarak başarılı, ilkeli bir televizyon yaratmak için medya sektörünün tecrübeli ve televizyon yayıncılığını bilen önde gelen isimleriyle kaliteli bir yayın hayatı için çalışıyor.

 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ - KENAN MACİT KİMDİR ?

 

1979 yılında mesleğe adım atan Kenan Macit Yeni Asır, Bulvar-Tercüman, Milliyet, Meydan, Gü-naydın gazetelerinde muhabir, Ankara Haber Müdürü, Ankara Temsilcisi görevlerinde bulundu.

Kanal D, Star TV ve ATV'nin kuruluş ekibinde yer alan Macit, Show TV'de yöneticilik yaptı. Sa-bah Medya Holding'in Ankara Temsilciliği görevini yürüten Macit, Yeni Yüzyıl, Takvim, Fotomaç gazeteleri ve dergi grubunda köşe yazarlığı yaptı.

Ardından Star Gazetesi'nde Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı, Avrupa Yayınlar Koordinatörü olan Kenan Macit, kuruluşunda yer aldığı Vatan Gazetesi'nin Ankara Temsilciliği'ni ve köşe yazar-lığını yürüttü.

Macit ayrıca Kanal Ankara TV, Toprak TV, TV1, Doğu TV'nin de kurucusu ve Genel Yayın Yö-netmeni oldu.

 

YAYIN KOORDİNATÖRÜ - YILDIRAY ARSLAN KİMDİR ?

 

TRT'de Haber Dairesi’nde Başkan Vekili ve TRT Bakü Temsilciliği görevlerinde bulunan Yıldıray Arslan, Çeçen - Rus Savaşında ve Azerbaycan - Ermenistan savaşlarında Savaş Muhabirliği, Baş-bakanlık ve Cumhurbaşkanlığı Muhabirliği, Polis - Adliye, Eğitim - Kültür Muhabirliği yaptı.

 

GENEL MÜDÜR - SİMGE DERİNSU KİMDİR ?

 

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümünden mezun olan De-rinsu, öğrenciliğinden bu yana özel, yerel, ulusal ve yabancı medya kuruluşlarında 14 yıllık dene-yime sahip TRT kökenlidir. Üniversite eğitiminin bir kısmını öğrenci değişim programıyla Adam Mickiewicz Üniversitesi’nde okudu. Medya sektörünü Ankara ve İzmir’in yanı sıra radyo, televiz-yon ve gazete alanlarında Polonya ve Almanya ülkelerinde deneyimledi. İngilizce, Almanca ve Lehçe olarak üç yabancı dil bilmektedir. Uluslararası dizi platformlarında İngilizce-Türkçe dublaj çevirmenliği yapıyor. Aynı zamanda profesyonel fotoğrafçı olan Derinsu yurt dışında çeşitli ödülle-re sahiptir.

 

 

YENİ BAŞLANGIÇLAR İÇİN, KANAL EGE...

 

Ve daha bir çok sürpriz isim, yayıncılar ve yeni ekran yüzleri KANAL EGE TV'de olacak.