KÜLTÜR

BULDAN’IN HER SOKAĞI BİR EĞİTİM ATÖLYESİ

Belediye Başkanı Mustafa Şevik, tarihi ve kültürel varlıklarıyla açık hava müzesi olan Buldan’ın akademik çalışmalara ev sahipliği yapacağını söyledi.

Genç Mimar Adayları, Buldan'ın Kültür Mirası Evlerini İnceledi

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ)Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü tarafından Denizli'ye düzenlenen teknik gezi kapsamında Buldan'ı ziyaret eden öğrenciler, ilçenin kültür mirası mimarisini ve ..

Elmacı Dede, Resulayn Yolunda

"Elmacı Dede" adıyla bilinen 71 yaşındaki Muhammet Yılmaz, Mardin ve Suriye’deki toplam 11 anaokulu malzemesini teslim etmek için yola çıkıyor.

MÜJDELER OLSUN GÜZEL HONAZ....

Aydın Kültür Varlıkları Koruma Bölge Müdürlüğü'nden Honaz'a iki müjdeli haber!

Buldan Eski Cezaevinde Resim Sergisi Açıldı

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, "BELKÜM'de, çocuklarımızın geniş ufuklarını yansıtan tabloları sergilemekten onur duydum" dedi.

BULDAN ZAFER BAYRAMI'NI COŞKULU KUTLADI

Denizli Buldan'da, yüce Milletimizin bağımsızlığı uğruna gösterdiği sarsılmaz azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği 30 Ağustos Zaferi’nin 99. Yıldönümü

PAÜ'DEN İSTİFA ETTİ, BOĞAZİÇİ'NE REKTÖR ADAYI OLDU

Uluslararası Bilimsel Çalışmaları ve Projeleriyle Tanınan, Pamukkale Üniversitesi’nden İstifa Eden Öğretim Üyesi, Prof. Dr. Saffet YAĞIZ, Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğüne Aday Oldu.

KALE BİBER FESTİVALİ İPTAL EDİLDİ

Denizli Kale ilçesinde yapılacak olan Biber Festivali ve Halk konserleri orman yangınları sebebiyle iptal edildi

PAÜ SARAYKÖY MYO'DA MEZUNİYET SEVİNCİ

PAÜ Sarayköy Meslek Yüksekokulu, geçen yıl pandemi nedeniyle ertelenen ilk mezuniyet törenini bu yıl birinci ve ikinci dönem mezunlarını bir araya getirerek gerçekleştirdi.

DOSAV’A DESTEK OL GELECEĞE UMUT OL

DENİZLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ SANAYİCİLERİ VAKFI EĞİTİME DESTEĞİ BÜYÜTTÜ, ÇAĞRI YAPTI