KÜLTÜR

Okulum Temiz Projesinde yüzde 100 Başarı

Tüm dünyayı sarsan Covid-19 pandemi sürecinde ülkemizde 16 Mart 2020 tarihinden itibaren okullarımızda yüz yüze eğitim geçici süre ile durduruldu.

BAŞKAN ÖZBAŞ, ENGELLİ YAZARA SÜPRİZ YAPTI

DENİZLİ Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, doğuştan bedensel engelli 10 yaşındaki Gülsüm Doruk’un “Bir Yılbaşı Hikayesi” isimli kitabının imza gününe katıldı.

PAÜ'DEN 59 AKADEMİSYEN BAŞARI LİSTESİNE GİRDİ

Pamukkale Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necip Atar H-indeksinde 38. sırada, atıf sayılarına göre ise 125. sırada yer aldı. Listeye PAÜ’den toplam 59 akademisyen listeye girdi.

25.000 kitaplık dijital kütüphane geliyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi kentte ikamet eden vatandaşlara özel 25 bin kitap kapasiteli dijital kütüphane kuracak. Vatandaşların özellikle pandemi döneminde kitaba ulaşımını daha da kolaylaştırmak

DENİZLİ'DE 112 SAĞLIK EKİBİNE SALDIRI

DENİZLİ'YE YAKIN İLÇEDE VATANDAŞA ZOR ŞARTLARDA DA OLSA HER TÜRLÜ SAĞLIK HİZMETİ VERMEYE ÇALIŞAN 112 SAĞLIK EKİBİNE SALDIRI.. İDDİAYA GÖRE SALDIRIDAN SONRA KARAKOLA GİDEREK ŞİKAYETCİ OLDU

112 SAĞLIK EKİBİNE SALDIRI

Denizli'ye yakın ilçede vatandaşa zor şartlarda da olsa her türlü sağlık hizmeti vermeye çalışan 112 sağlık ekibine saldırı.. İddiaya göre saldırıdan sonra karakola giderek şikayetci oldu

OTOPARK YÖNETMELİĞİ 31 MART'DA UYGULANACAK

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürü Murat Oral, milletvekillerinin daha önce 3 kez ertelenen ve 31 Mart'ta uygulamaya geçecek Otopark Yönetmeliği'ne ilişkin sorularını yanıtla

AÇIK VEREN SGK TAŞINMAZLARINA SATIŞA ÇIKARDI

SGK'NIN açığı giderek katlanıyor. Bu yıl 82 milyar lira bütçe açığı vermesi beklenen SGK 8 milyon 349 bin lira değerindeki taşınmazını daha satışa çıkardı.

Kent Konseyi Türk Kızılay'ını ağırladı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi, online olarak devam ettiği Sivil Toplumu Konuşuyoruz programı kapsamında, Türk Kızılayı Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz’i ağırladı.

KADINLAR KİCK BOKS İLE KENDİLERİNE KORUYOR

Kadınlar, kick boks sayesinde fit kalıyor aynı zamanda zayıflayarak, herhangi bir kadına şiddet durumuna karşı ise kendilerini korumak için eğitim alıyorlar.