KUMLUCA'DAKİ UYGULANMAYAN BAKANLIK GENELGESİNE KİM CEVAP VERECEK ?

KUMLUCA'DAKİ UYGULANMAYAN BAKANLIK GENELGESİNE KİM CEVAP VERECEK ?

Antalya Kumluca da sokağa çıkma yasaklarına rağmen özel izinle yapılan Yağlı Pehlivan Güreşlerinde tirübünlere kim baktı. maske mesafe kontrolü..ve o insanlar yasaklara rağmen hangi izinle içeri girdi

Antalya kumluca da yapılan yağlı pehlivan güreşlerinde yasak olan her uygulama çiğnendi. İçişleri  bakanlığı genelgelerine rağmen yapılan güreşlere 3 bin civarında seyirci tirübünden takip etti.

Orhan Okulu'nun başpehlivan olduğu güreşlerde akıllarda kalan görüntü ve cevap bekleyen sorulara ise hala cevap bulunamadı.

Antalya Valisi,  milletvekilleri, Büyükşehir belediye başkanları, ilçe başkanları, emniyet ve jandarma ile kolluk kuvvetleri güreşleri yakından takip etti.

sorular ise hala cevap bekliyor

1-16 mayıs pazar günü tam kapanma sokağa çıkma kısıtlamaları olduğu halde binlerce seyirci tirübüne nasıl girdi

2-tirübün girişlerinde yoklama kontrol izin neden sağlanmadı

3-Kumluca'ya Antalya, Çanakkale, Muğla, Konya, Isparta dan çok sayıda güreşsever  geldiği halde bunlar hangi izinle çıktı

4-Türkiye geneline kapsayan bir kısıtlama olduğu halde  Kumluca ve Antalya kapsam dışına nasıl çıktı, yetkililer  neden greviini yapmadı?

5-Bazı özel izin alanlar ve almayanlar ve nasıl gelip girdiği belli olunmayan tirübünlerde maske mesafe kontrolü nedren yapılmadı.

6- Milletvekilleri ve koluk kuvvetleri ile Antalya valisi protokol koltuklarında otururken  yasakları unuttular mı?

7-Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu bir günde, güreşler nasıl yapıldı ?

Gelecek cevaplar aynen yayınlanacaktır