Madencilik, Doğal Kaynaklar ve Teknolojileri Fuarı

Madencilik, Doğal Kaynaklar ve Teknolojileri Fuarı

İZFAŞ, ülkemizin yeraltı zenginlikleri bakımından stratejik bir konuma sahip olduğunun bilinciyle ve TMMOB Maden Mühendisleri Odası işbirliğiyle

İZFAŞ, ülkemizin yeraltı zenginlikleri bakımından stratejik bir konuma sahip olduğunun bilinciyle ve TMMOB Maden Mühendisleri Odası işbirliğiyle, iki yılda bir gerçekleştirilen MINEX - Madencilik, Doğal Kaynaklar ve Teknolojileri Fuarı’nı 13-16 Ekim 2021 tarihlerinde 9. kez gerçekleştirecek olmanın heyecanını yaşıyor. Dokuzuncu yılında ilk kez düzenlendiği yıla göre metraj açısından beş kat büyüyen MINEX, Türkiye’den ve tüm dünyadan sektör paydaşlarını İzmir’de ağırlıyor. Madencilik sektöründe kullanılan son teknoloji maden işletme makine ve ekipmanları, Sondaj Makine ve Ekipmanları, Cevher Hazırlama ve Zenginleştirme Makineleri ve daha bir çok ürün grubu Türkiye'nin ve sektörün lider firmalarının katılımı ile MINEX'te...

MINEX, her yıl düzenlediği Alım Heyeti programları ile katılımcı firmalarımızı profesyonel satın alma yetkilileri ile bir araya getirerek çok sayıda ihracat yapılmasına katkıda bulunmaktadır. Bu yıl da dünyanın bir çok ülkesinden sektör profesyoneli ve ticari alım heyetini MINEX'e getiriyoruz. Düzenlenen B2B toplatıları ile ihracat odaklı iş bağlantılarının kurulmasına katkı sağlıyoruz. 

Sosyal mesafeyi korumak adına MINEX Fuarına online kayıt yaptırabilir ve mail adresinize gelecek giriş kartı ile fuar günü akreditasyon alanına uğramadan giriş yapabilirsiniz. Online kaydınızı Ziyaretçi Online Kayıt adresinden yaptırabilirsiniz.

IMMAT
Minex fuarı ile iş zamanlı olarak düzenlenecek olan 8. Uluslararası Maden Makinaları ve Teknolojileri Kongresi (IMMAT), uluslararası düzeyde üretici, tüketici ve akademik çevreleri bir araya getirerek maden makina ve donanımları konusunda dünyadaki gelişmeleri tartışmak, bilinçli makina ve donanım seçimini ve yerli teknoloji üretimini desteklemek adına yararlı bir platform oluşturmayı hedeflemektedir.

E-mail:[email protected]
 
Web: https://minex.izfas.com.tr