Off-Road Heyecanı Buldan’da Yaşanacak

Off-Road Heyecanı Buldan’da Yaşanacak

Buldan Belediyesi ve Pamukkale Off-Road Kulübü’nün katkılarıyla ilk kez düzenlenecek olan Buldan 29 Ekim Cumhuriyet Off-Road Oyunları, Doğan Mahallesi’nde yapılacak.

Off-Road heyecanı Buldan’da yaşanacak

Buldan Belediyesi ve Pamukkale Off-Road Kulübü’nün katkılarıyla ilk kez düzenlenecek olan Buldan 29 Ekim Cumhuriyet Off-Road Oyunları, Doğan Mahallesi’nde yapılacak. Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, 31 Ekim Pazar günü saat 12.00’de start alacak olan 1. Buldan 29 Ekim Cumhuriyet Off-Road Oyunlarına, adrenalini ve heyecanı seven tüm hemşehrilerini davet etti.

 

Buldan Belediyesi ve Pamukkale Off-Road Kulübünün katkılarıyla hazırlanan 1. Buldan 29 Ekim Cumhuriyet Off-Road Oyunları, 31 Ekim 2021 Pazar günü gerçekleştirilecek. Doğan Mahallesi’nde (Deve Güreşi Alanı Yanı) düzenlenen parkurda yaşanacak olan Off-Road heyecanına tüm hemşehrilerine davet eden Belediye Başkanı Mustafa Şevik, , "Belediyemizin ve Pamukkale Off-Road Kulübü’nün katkılarıyla hazırlanan offRoad oyunları Pazar günü Doğan Mahallesi’nde yapılacak. Birincisi düzenlenecek olan Buldan 29 Ekim Cumhuriyet Off-Road oyunlarıyla, vatandaşlar offroad sporu ile tanışırken heyecan dolu ve güzel bir hafta sonu geçirecekler. Pazar günü saat 12.00’de adrenalini ve heyecanı seven tüm hemşehrilerimizi bekleriz” dedi.