OFFROAD RÜZGARI PAZAR GÜNÜ BABADAĞ'DA ESECEK

OFFROAD RÜZGARI PAZAR GÜNÜ BABADAĞ'DA ESECEK

Denizli’nin Babadağ İlçesinde 2. Geleneksel Off-Road şenlikleri başladı. Başkan Ali Atlı öncülüğünde Babadağ Belediyesi ve Pamukkale Off-Road Kulübü (PADOFF) tarafından

Denizli’nin Babadağ İlçesinde ikincisi gerçekleştirilen Off-Road Şenlikleri başladı.

 

Denizli Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, ilçe merkezinde kurulan etkinlik alanında stantları ziyaret ederken, ilçeye gelen vatandaşlar hem alışverişin hem de eşsiz manzaranın tadını çıkardı. İlçe yarın birbirinden heyecanlı yarışlara sahne olacak.

Denizli’nin Babadağ İlçesinde 2. Geleneksel Off-Road şenlikleri başladı. Başkan Ali Atlı öncülüğünde Babadağ Belediyesi ve Pamukkale Off-Road Kulübü (PADOFF) tarafından organize edilen şenlikler bugün ilçe merkezinde başladı. Ses sahne ve ışık gösterileri ile startı verilen etkinlikler için bölge halkı ve dernekler stant kurarken, ilçeyi ziyaret eden vatandaşlar eşsiz manzaranın tadını çıkardı.  Vatandaşlar ilçenin eşsiz manzarasının tadını çıkarırken Babadağ’a özel yöresel ürünlerin alışverişini yapmayı da ihmal etmediler. Babadağ’a gelen ziyaretçiler lavanta bahçesinde ve renkli evlerin olduğu bölgede bol bol fotoğraf çektirdi.

Şenliklerin ikinci gününde vatandaşları dolu dolu bir etkinlik takvimi bekliyor. Etkinlikler kapsamında Off-Road araçları saat 12:00’da ilçe merkezinde gösteri sürüşü gerçekleştirecek. Saat 14:00’da ise yarışların startı verilecek. Yaklaşık 5 saat sürecek yarışların ardından ödül töreni düzenlenecek. Vatandaşları etkinliklere davet eden Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı “Geleneksel 2. Off-Road şenliklerinin startını bugün itibariyle verdik. Stant açan halkımızı ve dernekleri ziyaret ederek hayırlı işler diledik. Babadağ’ımızın kültürel ve ekonomik gelişimi adına bu etkinliklere büyük önem veriyoruz. Yarın yapılacak yarışlara tüm hemşerilerimiz davet ediyoruz” dedi. 

İlçede yarın akşam 20:00’den itibaren havai fişek gösterileri ve 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları gerçekleştirilecek.