PAMUKKALE

Pamukkale Belediyespor yeni dönemde şaha kalkacak

Pamukkale Belediyespor Kulübü yeni dönem başkanı Bayram Kahraman ve yönetim kurulu üyeleri, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’yi makamında ziyaret ettiler.

Esnaflara ödeme desteği sürüyor

Pamukkale Belediyesinin esnaflara yönelik “1400 TL nakdi destek” ödemeleri devam ediyor.

Pamukkale’de yapılandırma süresi uzatıldı

Pamukkale Belediyesi, vatandaşların emlak, çevre temizlik, ilan-reklam, eğlence vergileri ile idari ve imar para cezalarını yapılandırma süresinin uzatıldığını bildirdi.

Pamukkale’de 30 Ağustos coşkusu turnuvayla yaşanacak

Pamukkale Belediyesi’nin organizatörlüğünde, 30 Ağustos Zafer Kupası Ayak Tenisi Turnuvası düzenlenecek.

PAMUKKALE YAĞLI GÜREŞLERİNİN AĞASI YAVUZ CİNKAYA

Pamukkale Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Pamukkale Yağlı Güreşleri’nin ilk ağası Yavuz Cinkaya oldu. Denizli’nin sevilen genç iş insanlarından olan Cinkaya,

Pamukkale yağlı güreşleri büyük yankı uyandırdı

Pamukkale Belediyesinin ev sahipliğinde bu yıl birincisi düzenlenen Pamukkale Yağlı Güreşleri, yağlı güreş camiasında büyük yankı uyandırdı.

Pamukkale yağlı güreşleri Türkiye'de ses getirdi

Pamukkale Belediyesinin ev sahipliğinde bu yıl birincisi düzenlenen Pamukkale Yağlı Güreşleri, yağlı güreş camiasında büyük yankı uyandırdı.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki...

Pamukkale Güreşlerinde Başpehlivanların sağlığı Cerrahi’ye emanet

Pamukkale Belediyesi tarafından Denizli Atatürk Stadyumu’nda bu yıl ilki gerçekleştirilen yağlı güreşlerin sağlık destekçisi Özel Denizli Cerrahi Hastanesi oldu.

Başkan Örki’den yağlı güreşlere davet

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, bu pazar günü yapılacak olan Pamukkale Yağlı Güreşleri öncesi Denizlili güreş severlere çağrıda bulundu. Başkan Örki, “Denizli’de bir ilki yaşatacağımız...

Pamukkale'de güreşler için geri sayım

Denizlililer, Pamukkale Belediyesi’nin kent tarihinde ilk kez şehir merkezinde gerçekleştireceği yağlı güreş organizasyonunu bekliyor.