PAMUKKALE'DE SU BİSİKLET SEZONU BAŞLADI

PAMUKKALE'DE SU BİSİKLET SEZONU BAŞLADI

Pamukkale travertenlerinde kocaçukur göletinde turistik amaçlı deniz bisikleti sezonu başladı. İşletme sahibi Kadir Koçak sezonun iyi başladığını, gün boyu ve akşam saatlerinde hizmet veriyor

Denizli Pamukkale travertenlerini orada bulunan kocaçukur alanındaki  gölette su bisikleti sezonu açıldı. Pamukkale travertenleri manzaralı Pamukkale Belediyesi tesislerinde bulunan gölette 10 bisiklet ile hizmet verdiklerini belirten Kadir Koçak, yerli müşterilerden  talep olduğunu söyledi.

Gazeteci Erol Kes'in  sorularını cevaplayarak  bilgi veren Koçak, turizmci bir ailenin çocuğu. Koçak otellerini sahibi Koçak ailesinin verdi olan Kadir Koçak, turizmci babası Nurettin Koçak ile yılların tecrübesini birleştiriyor.

4 yıldır  gölette su bisikleti hizmeti veren Koçak ailesi 10 su bisikleti sayısını talep halinde artırabiliyor. yaz aylarında sağlık açısından tentene taktıkları  araçlarda vatandaşların günşten rahatsız olmalarını önlüyor.

Yaz ve sonbahar mevsiminde  gelin damat ve sünet çocuklarının da  görsel olarak kullandıkları manzara ile işlerin açılmasını bekliyor.

Pandemi döneminde her müşteriden sonra araçları dezenfekte ettiklerini belirten Kadir Koçak temiz hiyjen bir hizmet verdiklerini söyledi.

Her araç 4 kişilik kontenjana sahip. bisiklet pedalı gibi  güç alan araçlar sağa sola , öne arkaya rahatlıkla gidebiliyor.