SAĞLIK

MİSS LUNA GÜZELLİK MERKEZİ ATAĞA KALKTI

Denizli Miss Luna Güzellik merkezi yetkilisi Yılmaz Görmez Kıymeti Tartışılmaz Zamanınızı ve Paranızı Boşa Harcamayın, Her Türlü Kişisel Bakım Merkeziniz 'miss Luna Güzellik Merkezi'nde dedi.

ANNE ADAYLARI PANDEMİ DÖNEMİ DİKKATLİ OLMALI

Op. Dr. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Semih Mun “Pandemi süreci anne adayları için hassas bir dönem kendilerine dikkat etmeliler”

Tavas'da üniversite ve Denizli Eczacı Odası’ndan İş Birliği

PAÜ Tavas Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu (Tavas SHMYO) Öğretim Üyeleri ve Denizli Eczacı Odası Yönetim Kurulu Üyelerinin bir araya geldiği toplantıda,

Maskelerin çıkarılacağı tarih belli oldu

Bakan Koca Eylül'de normal hayata dönmek istiyoruz, toplumsal bağışıklık yakalandıktan sonra aşı olanlar maske takmayabilir. dedi.

SKOLYOZ HAKKINDA DOĞRU BİLİNEN 10 YANLIŞ

Omurganın kendi ekseninde dönerek kıvrılması ve yana doğru eğriliği olarak tanımlanan ve günümüzde her 100 ergenlik dönemi kız çocuktan 3’ünün karşılaştığı skolyozun erken teşhisi pandemi sürecinde...

14 uyuşturucu tacirinin tamamı tutuklandı

Denizli’de jandarma narkotik timlerinin yaptığı 3 aylık takip sonucu, 4 ilçedeki 19 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda yakalanan 14 uyuşturucu tacirinin tamamı tutuklanarak cezaevine...

CUMAYA GİDENLER DUMANLARI GÖRÜNCE CAMİ YANIYOR SANDI

Denizli’de cuma vakti camiden çıkan dumanlar panik oluşturdu. Caminin alevlere teslim olduğu düşünülse de gerçek daha sonra ortaya çıktı.
Yangın, Çal ilçesi Hançalar Mahallesi Orta...

Denizli’de Biontech aşısı yapılan hastane sayısı 7’

Denizli Devlet ve Servergazi Devlet Hastanelerinden sonra Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri, Acıpayam, Buldan, Çivril ve Tavas Devlet Hastaneleri’nde de BioNTech aşısı yapılabilecek.

Psikiyatrist Prof. Dr. Figen Ateşci Çamlık’ta Yeni Yerinde

Pamukkale Üniversitesi Psikiyatri Anabilim Dalı Emekli Öğretim Üyesi Profesör Doktor Figen Ateşci, meslek hayatına Çamlık Caddesi’ndeki yeni kliniğinde devam ediyor.

Denizli’de vaka sayıları azalıyor

Denizli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, Denizli’de yürütülen aşı çalışmaları hakkında bilgi verdi. Öztürk; “Denizli’de yeterli her türlü aşı stoğumuz mevcut olup aşı depolarımız gerek...