TAVAS

BAŞKAN İNAMLIK BASIN BAYRAMINI KUTLADI

Denizli Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı ile ilgili olarak mesaj yayımladı.

BAŞKAN İNAMLIK KURBAN BAYRAMINI KUTLADI

Denizli Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık yayınladığı kurban bayramı mesajında toplumsal yardımlaşma ve paylaşmayı öne çıkardı

TAVAS BELEDİYESİ'NDEN ALTINOVA'YA 60 TONLUK KANTAR

Denizli Tavas Belediyesi tarafından Altınova mahallesine yaptırılan 60 tonluk tır kantarı yöredeki vatandaşları sevindirdi

TAVAS EKONOMİSİ VE İSTİHDAMINA DENİZ TEKSTİL KATKISI

Denizli Tavas ilçesinde istihdam sağlamak için yatırımcı firmalardan akın var. Ekonomiye katkı yapmanın yanında, çok sayıda vatandaşa istihdam sağlayan Deniz tekstil işletmesi açıldı. 

TAVAS BAĞİÇİ YOLAR BAKIMA ALINDI

Denizli'nin gözde mesire yerleşim alanlarından Tavas ilçesi Bağiçi bölgesinde vatandaşlardan gelen talepler tektek yerine getiriliyor

TOPRAK MAHSÜLLERİ OFİSİ TARAFINDAN YETİŞTİRİCİLERİMİZE ARPA SATIŞI YAPILACAKTIR.

Denizli Tavas ilçesinde konu hakkında işlem başvuru yapmak isteyenler Tavas Belediyesi Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünden bilgi ve teknik destek alabilir.

ŞAKA GİBİ..., İKİ ARAÇ KOÇ GİBİ ÇARPIŞTI

Tavas Gökçeler de aynı model iki araç kafa kafaya koç gibi çarpıştı. Görenlerin bile inanamadığı şaka gibi kazada 3 kişi yaralandı

BAŞKAN İNAMLIK ÖĞRENCİLERE UNUTMADI

Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık 26-27 Haziran Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak YKS girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar dilerim.

Tavas Kapalı Yüzme Havuzu kayıtları başlıyor.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın merkezde ne varsa ilçelerde de olacak dediği yüzmek havuzları ilçelerde de faaliyete başlıyor. Tavas Kapalı Yüzme Havuzu kayıtları başlıyor.

Tavas Bel. 12 farklı branşta yaz spor okulu açıyor

Tavas Belediyesi 12 farklı branşta Yaz Spor Okulu kurslarımız açılacak olup, başvurular 23 Haziran-2 Temmuz 2021 tarihlerinde ..