TAVAS EKONOMİSİ VE İSTİHDAMINA DENİZ TEKSTİL KATKISI

TAVAS EKONOMİSİ VE İSTİHDAMINA DENİZ TEKSTİL KATKISI

Denizli Tavas ilçesinde istihdam sağlamak için yatırımcı firmalardan akın var. Ekonomiye katkı yapmanın yanında, çok sayıda vatandaşa istihdam sağlayan Deniz tekstil işletmesi açıldı. 

Ekonomiye katkı yapmanın yanında, çok sayıda vatandaşa istihdam sağlayan Deniz tekstil işletmesi açıldı. 

Üretilen ürünlerin ihracatı ile İlçeye ve Ülkeye katma değer sağlayacak tekstil işletmesi faaliyetlerine başladı.

Üretime dayalı tekstil işletmesinin faaliyete geçmesi ile vatandaşların iş sahibi olmaları, meslek edinmeleri ve elde edecekleri gelirle aile bütçelerine destek olmaları sağlanıyor.

Tavas’ta açılan tekstil işletmesi ile ilçenin geleceğini inşa ettiklerini ifade eden Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık ‘’İlçemizin gelişmesi, kalkınması, vatandaşlarımızın refah seviyesinin yükselmesi, yaptığımız ve yapacak olduğumuz hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmaları için çalışmalarımız devam ediyor.  Bu vesileyle çok sayıda hemşehrimize istihdam sağladığımız Deniz tekstil işletmemizi açtık. 

Hemşehrilerimize yönelik iş olanaklarını arttırmak ve İlçemizin ekonomik kalkınmasını sağlamak adına açmış olduğumuz tekstil işletmesini İlçemize kazandırdığımız için oldukça mutluyuz. Tavasımızı her alanda ileriye taşımak, yaptığımız hizmetlerle birlikte hemşehrilerimizin yüzlerini güldürüp hayır dualarını almak bizim için her zaman gurur kaynağıdır.

 

Bizler de vatandaşlarımızdan aldığımız güçle Tavasımıza birbirinden değerli hizmetlerin ve projelerin kazandırılması için azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Halkımızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Tavasımıza hizmet etmeye ve güzellikler katmaya devam edeceğiz.

İlçemize yaptığı yatırımdan dolayı Deniz Tekstil sahibi Derya Baltalı’ya teşekkür ederim” dedi.