TEKNOLOJİ

SANAYİCİYE FİNANSMANA ERİŞİM KOLAYLIĞI

Antalya OSB Başkanı Ali Bahar, Vakıfbank Akdeniz Bölge Müdürlüğü’nün üst düzey yetkililerinden oluşan heyeti konuk etti.

100 BİN TL'NİN ALTINDA YENİ OTOMOBİL ALMA FIRSATI

Ticaret Bakanlığı tarafından ihale ile satışa çıkarılan ikinci el araçlarda 100 bin TL nin altında. İşte Bakanlık tarafından piyasa değerlerinin çok altında ihale ile satışa çıkarılan araçlar.

TARİHİ SİKKE KOLEKSİYONUNA PAHA BİÇİLEMİYOR

PAÜ Fen Ed.Fak.Dekanı ve Aizanoi Kazı Heyeti Başkanı Prof. Dr. Elif Özer, Kütahya’nın Çavdarhisar ilçesinde bulunan Aizanoi Antik Kenti’nde eşsiz bir sikke koleksiyonunun bulunduğunu açıkladı.

SÜLEYMAN KOCASERT, PAÜ REKTÖRÜ KUTLUHAN'IN DANIŞMANI OLDU

PAÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Denizli’nin tanınmış ihracatçı iş insanı Süleyman Kocasert’i danışman olarak atadı.

DANIŞTAY’DAN ELEKTRİK FATURALARI HAKKINDA KARAR

HKP'ninElektrik şirketlerinin ağırlama, seyahat ve daha birçok harcamasının yurttaşın faturasına yansıyacak bedellerinin iptali için Danıştay’a açtığı davada karar açıklandı.

HONAZ BELEDİYESİ YENİ BİR İŞ MAKİNASI KAZANDI

Honaz Belediyesi, araç filosuna yeni bir iş makinesi daha ekledi.

KKTC'nin Yerli Otomobili “GÜNSEL” Halkla Buluşuyor.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin yerli ve milli otomobili GÜNSEL, halkla buluşuyor. Son üç aydır farklı guruplardan 1000 kişi test etti

KÖTÜ NİYETLİ BOTLARA KARŞI 5 ÖNERİ

Son 5 yılda %67 artan siber saldırılarda internet trafiğinin 3’te 1’ini kötü niyetli botlar oluşturuyor. Şirketlerin web uygulamalarının ve online hizmetlerinin tehlike altında olduğunu dile getiren K

Telefonunuz sizi dinliyor mu?

Sosyal medya, bize uygun reklamları gösterebilmek için konuşmalarımızı dinliyor mu? Yoksa biz mi biraz paranoyaklaştık? ESET Güvenlik Uzmanı Jake Moore’in yaptığı bir Twitter anketine göre

MAKİNACILAR, SORUNLARINI VE ÇÖZÜM YOLLARINI KONUŞTULAR

Açılış konuşmasını gerçekleştiren MAKSİAD Başkanı Mehmet Sarı, sektör MAKSİAD üzerinden dönüyor bunu net söylüyorum" diyerek makine sanayicilerinin ekonomideki öneminden söz etti.