TRAFİK

NİSAN'DA OTOMOBİL KAYIT SAYISI YÜZDE30 AZALDI

TÜİK raporuna göre Nisan ayında bir önceki aya göre kaydı yapılan araçlarda özel amaçlı taşıtlarda %76,7, otomobilde %30,3, kamyonette %23,0, traktörde ,8 ve kamyonda ,7 azaldı.

ACIPAYAM'DA TRAFİK KAZASI

Denizli-Antalya karayolu Acıpayam ilçe yakınlarında meydana gelen trafik kazası ucuz atlatıldı

RENOTEK UYARDI, ANTİFİRİZİNİZİ KONTROL EDİN

Araçlarını soğuk havalara karşı korumak isteyen vatandaşlar servislerinin yolunu tuttu. Renotek Otomotiv işletmecisi Hasan Çetin, kış aylarında antifrizin önemine dikkat çekerek, "Her kış ..

YOLLARDAKİ GİZLİ BUZLANMAYA SON !..

YOLLARDAKİ GİZLİ BUZLANMAYA EHP TEKNOLOJİSİ SON VERİYOR! Şiddetli kar yağışları sonrası sürücüler zorlu anlar yaşıyor. Özellikle gizli buzlanmaya karşı tuz ve diğer kimyasalların

OTOPARK YÖNETMELİĞİ 31 MART'DA UYGULANACAK

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürü Murat Oral, milletvekillerinin daha önce 3 kez ertelenen ve 31 Mart'ta uygulamaya geçecek Otopark Yönetmeliği'ne ilişkin sorularını yanıtla

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI OTOGARDA YENİ DÖNEM

Geçirdiği değişim her kesim tarafından hayranlıkla izlenen Büyük İstanbul Otogarı’nda, yeni kiralama dönemine girildi

FREN YAPMAYI BİLMİYORUZ!...

Radyo Trafik Genel Yayın Yönetmeni Cezayir Doğan’ın sorularını yanıtlayan Mert İntepe, araç kullanırken fren yapmaktan korkmamak gerektiğini söyledi.

YASAKLARA YİNE UYMADILAR.....BOLBOL CEZA !...

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde, sokağa çıkma kısıtlamasında kurallara uymayan 186 kişiye toplam 243 bin 900 TL cezai işlem uygulandı.

100 BİN TL'NİN ALTINDA YENİ OTOMOBİL ALMA FIRSATI

Ticaret Bakanlığı tarafından ihale ile satışa çıkarılan ikinci el araçlarda 100 bin TL nin altında. İşte Bakanlık tarafından piyasa değerlerinin çok altında ihale ile satışa çıkarılan araçlar.

HAT TAHSİS ÜCRETLERİNE YÜZDE 50 İNDİRİM!

LÜLEBURGAZ BELEDİYESİ'NDEN ULAŞIM SEKTÖRÜNE BÜYÜK DESTEK! HAT TAHSİS ÜCRETLERİNE YÜZDE 50 İNDİRİM!