TURİZMDE GÖZLER KALE İNCEĞİZ KANYONUNA ÇEVRİLDİ

TURİZMDE GÖZLER KALE İNCEĞİZ KANYONUNA ÇEVRİLDİ

Denizli il Kültür ve Turizm Müdürü Turhan Veli AKYOL ile Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç ve yöneticiler İnceğiz Kanyonunda projeler ile ilgili incelemelerde bulundu.

"Turizmi Yeniden Canlandırma ve Sürdürülebilir Turizm Destinasyonları Oluşturma Projesi" Kapsamında Kale de düzenlenen toplantı bölge için önemli projelere ilham olacakt.

Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç yaptığı açıklamada;

İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Turhan Veli AKYOL ile ‘’YEŞİL İNCİMİZ’’ İnceğiz Kanyonumuzda projelerimizle ilgili incelemelerde bulunduk.
"Turizmi Yeniden Canlandırma ve Sürdürülebilir Turizm Destinasyonları Oluşturma Projesi" Kapsamında İlçemizin Dijital Görünürlüğü ve Tanıtımı Konusunda Doç. Dr. Murat BAYRAM hocamız sunumlarıyla katkı sağladılar.
Kalemizin değerlerini önemseyerek, bu güzel birliktelikte kıymetli fikirlerini paylaşan, Kaymakamımız Aldulkadir ŞAHİN, İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcımız Hayrullah AKGÜN, Müze Müdürümüz Nail UYAR, İl Halk Kütüphane Müdürümüz Hasan ERSOY, Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı, PAÜ Turizm Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Semih ARICI, PAÜ Kale MYO Müdürümüz Prof.Dr. Mustafa BEYAZIT, Dr.Tamer BARAN, Dr. Ayça KARAHAN, Milli Eğitim Müdürümüz Nurettin TIKIM, Ak Parti Kale İlçe Başkanımız Bilal TIKIM, Kadın kolları Başkanı Keziban GÜNGÖREN ve Proje Yetkililerimiz, değerli katılımcılara teşekkür ediyorum.
Çok yakın zamanda Kanyonumuzda tekne turlarının yapılacağının şimdiden müjdesini buradan vermek istiyorum. İlçemizi gerek turizm gerek ekonomi ve istihdam alanında daha ileriye götürecek çalışmalarımız mesai meftunu gözetmeksizin devam ediyor ve edecek