ÜNLÜ MAĞAZA SKYLAX ÇİVRİL'DE

ÜNLÜ MAĞAZA SKYLAX ÇİVRİL'DE

Teknoloji markası Skylax ürün mağazası, Türkiye de ilk distrübütörünü Denizli'de açtı. Çivril'de açılan Ayyıldız mağazasının kurdelesini Çivril protokolü ve ünlü manken Tuğba Özay kesti

İletişim teknolojileri ürünlerde dünya markası Skylax ürün mağazası, Türkiye de ilk distrübütörünü Denizli'de açtı. Çivril'de açılan mağanın kurdelesini ünlü manken Tuğba Özay ve Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Çivril Distrübütörü Sinem kızkapan ile marka sahibi Muhammet Aydın birlikte kesti.

Çivrilli Muhammet Aydın İstanbul'da kurduğu işletmenin internet üzerinden dünyaya açıldığını ve Skylax markası ile teknoloji  üzerine satış yaptığını,  Distrübütör  firmalar ile genişlediklerini söyledi.

Çivril'de distribütör olarak Ayyıldız mağazasını açan Sinem Kızkapan toptan yara perakende satışı olmadığını, tamamen internet üzerinden satış yapıldığını ve müşterilere ulaşım sağlandığını, satılan her malın arkasında olduklarını söyledi.

Skylax markalı ürünlerin tamamı Çin de üretiliyor. Çin de üretilen malın aracısız olarak kendi markaları olduğunu belirten Muhammet Aydın,  fabrika sahibinin yakın arkadaşı olduğunu, ürün kalitesi ve uygun fiyattan taviz vermediklerini söyledi. Çivrilli olması sebebiyle Çivril'de de mağaz aaçtıklarını ve buradan dünyaya mal gönderdiklerini belirten Aydın distribütör firma sahibi Sinem Kızkapan'ı uzun süredir tanıdığını ve birlikte yol alacaklarını söyledi.

Çivril distrübütörü olarak faaliyete giren işletme sahibi Sinem Kızkapan internet mağazası olarak  hizmet veren markanın dünya genelinde tanınırlığı olduğu ve geniş ürün yelpazesi bulunduğunu, satış mağazaları üzerinde birçok mağaza üzerinden satış gerçekleştirdiklerini söyledi.

Ünlü manket Tuğba Özay açılışa renk kattı. Ünlü şovmen Mülayim de esprilire ile açılışa katılanlara hoşca zaman geçirtti. 

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural ilçede teknoloji ürünü satan mağazaların vatandaşlara hizmet verdiğini ancak hemşehrimiz muhammet Aydın'ın sahibi olduğu Skylax markası ve Çivril Distrübütörü Ayyıldız firması ile memnun olduklarını söyledi. Tarım ürünleri ile öne çıkan ve altın sektöründe marka firmaların çivrilli olması ile gurur duyduklarını belirten başkan Vural, telekominikasyon ve iletişim sektöründe marka haline gelen firmaların da Çivril'den çıkmasının kendilerine sevindirdiğini belirtti.

 

Çarşı meydanında kar yağışı altında devam eden açılış töreninde palyaçolar ortamı şenlendirdi, pide ve lokma ikramı ile tören sona erdi

Erol Kes