ÜNLÜ SANATCI EFE, PANDEMİDEN İMAJ DEĞİŞTİREREK ÇIKTI

ÜNLÜ SANATCI EFE, PANDEMİDEN İMAJ DEĞİŞTİREREK ÇIKTI

Türk Halk Müziği ve efe müziklerinin sevilen ismi Efe Güngör pandemi sürecinde koruduğu sessizliğini imaj değişikliği ve ani çıkışı ile bozdu. Efe yeni imajıyla ses getirecek

Türkiye de son 10 yılda birbiri ardına  yaptığı çıkışlar ile dikkat çeken Efe Güngör pandemi sürecinde süren sessizliğini  bozdu. Türk Halk Müziği ve efe türküleri ile özdeşleşen Efe, vefat eden ünlü sanatcı Özay Gönlüm'ün okuduğu türkiyelere yeniden hayat veren Efe,  veliaht olarak gösteriliyordu.

 Ege Bölgesi türküleri olduğu kadar Türkiyenin değişik bölgelerinin türkülerine de  başarıyla yorumlayan Efe, uzun saçlarını kestirerek imaj değiştirdi.

Sessizliğini  pandemi yasakları sebebiyle  festivallerde konserlerin iptal olmasını fırsat olarak değerlendirdiğini söyleyen Efe, süreç içinde klip ve altyapı çalışmalarına hız verdiğini söyledi.

Sosyal medya hesaplarında hayranlarından gelen tepkilerin olumlu olduğunu, yeni saç ve imaj ile  kendisine yeni bir dönem başlatacağını söyleyen Efe, tarzının aynı devm edeceğini söyledi