ÜNLÜ YÖNETMEN ANTALYADA, DENİZLİ UYUYOR !..

ÜNLÜ YÖNETMEN ANTALYADA, DENİZLİ UYUYOR !..

Dünyaca ünlü İngiliz Yönetmen Guy Ritchie, film çekimi için geldiği Antalya’da inceleme yaparken Denizli sanayici işadamı ve yatırımcıları nerede ?

Dünyaca ünlü yönetmen bir dizi  yeni film ve proje için yeni mekanlar araştırırken doğal stüdyo platolarının peşinde koşuyor. Antalya gezisinde doğal film platosu olacak birçok mekan keşfetti. denizli gibi doğası ve altyapısı ile birçok film ve dizi altyapısını elinde bulunduran doğal ortamlar ise kendini  keşfedilmeyi bekliyor.

Başrolünü aksiyon filmlerinin aranan yıldız ismi Jason Statham’ın oynadığı Five Eyes filminin çekimleri için Antalya’yı seçen dünyaca ünlü İngiliz Yönetmen Guy Ritchie, yönetmenliğin dışında sürdürdüğü üretim faaliyetleri kapsamında, özel üretimini yaptığı ürünlerin imalatları için Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret edip, iş fırsatlarını değerlendirdi. Antalya OSB Başkanı Ali Bahar ev sahipliğinde Bölgede faaliyet gösteren 3 firmayı gezen Ritchie, firmaların ürünleri ve üretim süreçleri hakkında bilgi aldı. Kendi projeleri ve imalatını yaptırmak istediği ürünler ile ilgili firma yetkilileriyle görüşmeler yapan ünlü yönetmen, fabrikalarda fotoğraf ve video çekmeyi de ihmal etmedi.

Denizli sanayici turizmci ve  önde gelen isim ise  konudan habersiz. Denizli için alternatif gelir kapısı açacak yeni projeler yerine tekstil makina ve Pamukkale ile  kendisine avutmaya, zamang eçirmeye devam ediyor. 

Nerede Denizli için BENDE VARIM diyen  yetkililer. Dünyaca ünlü yönetmen  Antalya da doğal film platosu ararken Denizli kendi kabuğunda sadece Pamukkale ile oyalanıyor. Yetkililer uyuyor mu ?

 

haber-

Erol Kes